System Monitor (2.0.1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Tags
bg: Таг

en: Label
bg: Заглавие

en: History
bg: История

en: Path
bg: Път

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Error
bg: Грешка

en: Roles
bg: Роли

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Pending
bg: В изчакване

en: Apply
bg: Търси

en: Dashboard
bg: Табло
