System Monitor (2.0.1) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Go
cs: Přejít

en: Label
cs: Popisek

en: Icon
cs: Ikona

en: History
cs: Historie

en: Path
cs: Cesta

en: Configure
cs: Nastavení

en: Error
cs: Chyba

en: Roles
cs: Role

en: Warning
cs: Varování

en: 3 months
cs: 3 měsíce

en: 6 months
cs: 6 měsíců

en: 1 year
cs: 1 rok

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: 1 month
cs: 1 měsíc

en: Apply
cs: Použít

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Debugging
cs: Ladění

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
