System Monitor (2.0.1) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Label
el: Ετικέτα

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: History
el: Ιστορικό

en: Path
el: Διαδρομή

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Error
el: Σφάλμα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: OK
el: ΟΚ

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Debugging
el: Αποσφαλμάτωση

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων
