System Monitor (2.0.1) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Tags
hr: Oznake

en: Go
hr: Idi

en: Label
hr: Oznaka

en: Icon
hr: Ikona

en: History
hr: Povijest

en: Path
hr: Putanja

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Error
hr: Greška

en: Roles
hr: Uloge

en: Warning
hr: Upozorenje

en: OK
hr: U redu

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Configuration
hr: Postavke

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Apply
hr: Primjeni

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča
