System Monitor (2.0.1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Tags
ht: Tag

en: Icon
ht: Ikon

en: Apply
ht: Aplike
