System Monitor (2.0.1) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Tags
hu: Címkék

en: Go
hu: Mehet

en: Label
hu: Címke

en: Icon
hu: Ikon

en: History
hu: Történet

en: Path
hu: Útvonal

en: Issues
hu: Feladatok

en: ID
hu: Azonosító

en: Issue
hu: Feladat

en: Configure
hu: Beállít

en: Error
hu: Hiba

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: 3 months
hu: 3 hónap

en: 6 months
hu: 6 hónap

en: 1 year
hu: 1 év

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Pending
hu: Függőben

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: Records per page
hu: Tételek száma oldalanként

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: 1 week
hu: 1 hét

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Debugging
hu: Hibakeresés

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Resolved
hu: Feloldva
