System Monitor (2.0.1) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Go
lt: Pirmyn

en: Label
lt: Etiketė

en: Icon
lt: Piktograma

en: History
lt: Istorija

en: Path
lt: Kelias

en: Issue
lt: Leidinys

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Error
lt: Klaida

en: Roles
lt: Rolės

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: OK
lt: Gerai

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Pending
lt: Laukiama

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Dashboard
lt: Darbastalis
