System Monitor (2.0.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Description
mg: Andinindininy

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
