System Monitor (2.0.1) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Tags
ro: Etichete

en: Go
ro: Mergi

en: Label
ro: Etichetă

en: Icon
ro: Pictogramă

en: History
ro: Istoric

en: Path
ro: Cale

en: Configure
ro: Configurează

en: Error
ro: Eroare

en: Roles
ro: Roluri

en: Warning
ro: Avertizare

en: 1 year
ro: 1 an

en: Configuration
ro: Configurație

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Pending
ro: În așteptare

en: Apply
ro: Aplică

en: 1 week
ro: 1 săptămână

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Debugging
ro: Depanare

en: Dashboard
ro: Panou de control
