System Monitor (2.0.1) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Error
ug: خاتالىق

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: OK
ug: جەزملەش

en: Configuration
ug: لايىھە

en: 1 month
ug: 1 ئاي

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: 1 week
ug: ھەپتە 1

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
