System Monitor (2.0.2) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Tags
af: Etikette

en: Go
af: Gaan

en: History
af: Geskiedenis

en: Path
af: Pad

en: Configure
af: Verstel

en: Error
af: Fout

en: Roles
af: Rolle

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Pending
af: Hangende

en: 1 month
af: 1 maand

en: Apply
af: Pas toe
