System Monitor (2.0.2) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Tags
et: Sildid

en: Go
et: Mine

en: Label
et: Nimetus

en: Icon
et: Ikoon

en: History
et: Ajalugu

en: Path
et: Tee

en: Configure
et: Seadistus

en: Error
et: Viga

en: Roles
et: Rollid

en: Warning
et: Hoiatus

en: OK
et: Olgu

en: 3 months
et: 3 kuud

en: 6 months
et: 6 kuud

en: 1 year
et: 1 aasta

en: Configuration
et: Seadistus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Pending
et: Ootel

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded

en: 1 month
et: 1 kuu

en: Apply
et: Rakenda

en: 1 week
et: 1 nädal

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Debugging
et: Silumine

en: Dashboard
et: Töölaud
