System Monitor (2.0.2) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Tags
fi: Tagit

en: Go
fi: Mene

en: Label
fi: Tunnus

en: Icon
fi: Ikoni

en: History
fi: Historia

en: Path
fi: Polku

en: Issues
fi: Julkaisut

en: Issue
fi: Numero

en: Configure
fi: Määrittele

en: Error
fi: Virhe

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Warning
fi: Varoitus

en: 3 months
fi: 3 kuukautta

en: 6 months
fi: 6 kuukautta

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Pending
fi: Odottaa

en: Global Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Apply
fi: Käytä

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Debugging
fi: Debuggaus

en: Dashboard
fi: Työpöytä
