System Monitor (2.0.2) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Path
gu: પાથ

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Error
gu: ભુલ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: 3 months
gu: ૩ મહિના

en: 1 year
gu: ૧ વર્ષ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ
