System Monitor (2.0.2) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Tags
lv: Birkas

en: Go
lv: Aiziet

en: Label
lv: Etiķete

en: Icon
lv: Ikona

en: History
lv: Vēsture

en: Path
lv: Ceļš

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Error
lv: Kļūda

en: Roles
lv: Lomas

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: 3 months
lv: 3 mēneši

en: 6 months
lv: 6 mēneši

en: 1 year
lv: 1 gads

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Pending
lv: Gaida

en: Global Settings
lv: Globālie uzstādījumi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Debugging
lv: Atkļūdošana

en: Dashboard
lv: Darbgalds
