System Monitor (2.0.2) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Label
si: ලේබලය

en: History
si: ඉතිහාසය

en: Error
si: දෝෂය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
