System Monitor (2.0.2) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Go
te: వెళ్ళు

en: Label
te: లేబుల్

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: History
te: చరితం

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Error
te: సమస్య

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: OK
te: సరే

en: 3 months
te: 3 నెలలు

en: 6 months
te: 6 నెలలు

en: 1 year
te: 1 సంవత్సరం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: 1 week
te: 1 వారం
