System Monitor (2.0.3) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Label
gl: Etiqueta

en: Icon
gl: Icona

en: History
gl: Historial

en: Path
gl: Ruta

en: Issues
gl: Incidencias

en: Issue
gl: Incidencia

en: Configure
gl: Configurar

en: Error
gl: Erro

en: Warning
gl: Alerta

en: OK
gl: Aceptar

en: Configuration
gl: Configuración

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Pending
gl: Pendente

en: Apply
gl: Aplicar

en: 1 week
gl: 1 semana

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Debugging
gl: Depuración

en: Dashboard
gl: Panel de control
