System Monitor (2.0.2) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Tags
az: Teqlər

en: Icon
az: İconka

en: History
az: Tarix

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Error
az: Səhv

en: Roles
az: Rollar

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Debugging
az: Sazlama
