System Monitor (2.0.3) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Go
bo: སྐྱོད་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Issue
bo: སྐྱེལ་བ།

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: 1 month
bo: ཟླ་བ་གཅིག

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Debugging
bo: གནོད་སྐྱོན་སེལ་བ

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས
