System Monitor (2.0.3) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Go
ca: Vés-hi

en: Label
ca: Etiqueta

en: Icon
ca: Icona

en: History
ca: Història

en: Path
ca: Camí

en: Issue
ca: Edició

en: Configure
ca: Configura

en: Roles
ca: Rols

en: Warning
ca: Avís

en: 3 months
ca: 3 mesos

en: 6 months
ca: 6 mesos

en: 1 year
ca: 1 any

en: Configuration
ca: Configuració

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Pending
ca: Pendent

en: 1 month
ca: 1 mes

en: Apply
ca: Aplica

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Debugging
ca: Depuració

en: Dashboard
ca: Tauler

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
