System Monitor (2.0.3) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Go
da: Skift

en: Label
da: Etiket

en: Icon
da: Ikon

en: History
da: Historik

en: Path
da: Sti

en: Issues
da: Udgaver

en: Issue
da: Udgave

en: Configure
da: Konfigurér

en: Error
da: Fejl

en: Roles
da: Roller

en: Warning
da: Advarsel

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Pending
da: Afventer

en: Global Settings
da: Globale indstillinger

en: Apply
da: Udfør

en: 1 week
da: 1 uge

en: Machine name
da: Internt navn

en: 7 days
da: 7 dage

en: 30 days
da: 30 dage

en: 60 days
da: 60 dage
