System Monitor (2.0.3) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Tags
jv: Tautan

en: Go
jv: Nuju

en: Label
jv: Judul

en: Icon
jv: Ikon

en: History
jv: Sejarah

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Error
jv: Salah

en: Roles
jv: Parāgā

en: Warning
jv: Weling

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Dashboard
jv: Dasbor
