System Monitor (2.0.3) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Label
ka: სათაური

en: History
ka: ისტორია

en: Path
ka: გზა

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Error
ka: შეცდომა

en: Utilities
ka: უტილიტები

en: Roles
ka: როლები

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
