System Monitor (2.0.3) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Tags
my: Tag များ

en: Go
my: သွားမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Error
my: အမှား

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: 1 week
my: ၁ ပတ်

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
