System Monitor (2.0.3) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Label
nn: Etikett

en: History
nn: Historikk

en: Path
nn: Sti

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Error
nn: Feil

en: Roles
nn: Roller

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Apply
nn: Bruk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Dashboard
nn: Styringspanel
