System Monitor (2.0.2) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Tags
sk: Značky

en: Go
sk: Prejsť

en: Label
sk: Označenie

en: Icon
sk: Ikona

en: History
sk: História

en: Path
sk: Cesta

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Error
sk: Chyba

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Warning
sk: Varovanie

en: 3 months
sk: 3 mesiace

en: 6 months
sk: 6 mesiacov

en: 1 year
sk: 1 rok

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Enable debug mode
sk: Zapnúť ladiaci mód

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: Apply
sk: Použiť

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: Allowed Roles
sk: Povolené kategórie používaťeľov

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
