System Monitor (2.0.3) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Tags
sl: Oznake

en: Label
sl: Oznaka

en: History
sl: Zgodovina

en: Path
sl: Pot

en: Configure
sl: Nastavi

en: Error
sl: Napaka

en: Roles
sl: Vloge

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Pending
sl: Čaka

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
