System Monitor (2.0.3) - en to ta translation catalogue (26 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Go
ta: செல்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: History
ta: வரலாறு

en: Path
ta: பாதை

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Error
ta: பிழை

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: OK
ta: சரி

en: 3 months
ta: 3 மாதங்கள்

en: 6 months
ta: 6 மாதங்கள்

en: 1 year
ta: 1 வருடம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: 1 month
ta: 1 மாதம்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Debugging
ta: பிழைத்திருத்தும்

en: Dashboard
ta: முகப்பு பெட்டகம்
