System Monitor (3.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Tags
he: תגיות

en: Go
he: קדימה

en: Label
he: תווית

en: Icon
he: סמל

en: History
he: היסטוריה

en: Path
he: מיקום

en: Configure
he: הגדרות

en: Error
he: שגיאה

en: Roles
he: תפקידים

en: Warning
he: אזהרה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Pending
he: ממתינות

en: 1 month
he: 1 חודש

en: Apply
he: החל

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Debugging
he: איתור באגים

en: Dashboard
he: לוח הבקרה
