System Monitor (3.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Label
kk: Атауы

en: History
kk: Тарих

en: Path
kk: Жол

en: Configure
kk: Баптау

en: Error
kk: Қате

en: Roles
kk: Рөлдер

en: 1 year
kk: @count жыл

en: 1 week
kk: @count апта
