System Monitor (3.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Tags
km: ស្លាក

en: Label
km: ស្លាក

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Error
km: កំហុស

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
