System Monitor (3.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Tags
pl: Tagi

en: Go
pl: Idź

en: Label
pl: Etykieta

en: Icon
pl: Ikona

en: History
pl: Historia

en: Path
pl: Ścieżka

en: Issue
pl: Zagadnienie

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Error
pl: Błąd

en: Roles
pl: Role

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: 3 months
pl: 3 miesiące

en: 1 year
pl: 1 rok

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: Enable debug mode
pl: Włącz tryb debugowania

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: Apply
pl: Zastosuj

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: 7 days
pl: 7 dni

en: Debugging
pl: Debugowanie

en: Dashboard
pl: Kokpit
