System Monitor (3.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Tags
ps: بچوي

en: History
ps: تاريخ

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: Configure
ps: سازول

en: Error
ps: تیروتنه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: OK
ps: سمه ده

en: Configuration
ps: سازول

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Apply
ps: تطبيقول
