System Monitor (3.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Tags
sq: Etiketat

en: History
sq: Kronollogjia

en: Path
sq: Pozicioni

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Error
sq: Gabim

en: Roles
sq: Rolet

en: Configuration
sq: Konfigurimi
