System Monitor (3.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: Icon
sr: Икона

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: Error
sr: Грешка

en: Roles
sr: Улоге
