System Monitor (3.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Tags
tr: Etiketler

en: Go
tr: Devam et

en: Label
tr: Etiket

en: Icon
tr: Simge

en: History
tr: Geçmiş

en: Path
tr: Yol

en: Issues
tr: Konular

en: Issue
tr: Konu

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Error
tr: Hata

en: Roles
tr: Roller

en: Warning
tr: Uyarı

en: OK
tr: Tamam

en: 1 year
tr: @count yıl

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Pending
tr: Bekleyen

en: 1 month
tr: 1 ay
    @count ay

en: Apply
tr: Uygula

en: 1 week
tr: @count hafta

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Debugging
tr: Hata ayıklama

en: Dashboard
tr: Pano
