System Monitor (3.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (41 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: Go
uk: Перехід

en: Label
uk: Мітка

en: Icon
uk: Іконка

en: History
uk: Історія

en: Path
uk: Шлях

en: Issues
uk: Проблеми

en: Issue
uk: Проблема

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Error
uk: Помилка

en: Utilities
uk: Утиліти

en: Roles
uk: Ролі

en: Warning
uk: Попередження

en: OK
uk: Гаразд

en: 3 months
uk: 3 місяці

en: 6 months
uk: 6 місяців

en: 1 year
uk: 1 рік

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Pending
uk: Очікування

en: Global Settings
uk: Глобальні параметри

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: Records per page
uk: Записів на сторінку

en: Apply
uk: Застосувати

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: Task description
uk: Опис завдання

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Allowed Roles
uk: Дозволені ролі

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: 7 days
uk: 1 тиждень

en: Debugging
uk: Зневадження

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Resolved
uk: Розв’язано

en: 30 days
uk: 30 днів

en: 60 days
uk: 60 днів

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
