System Monitor (3.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (31 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Tags
vi: Thẻ

en: Go
vi: Đi

en: Label
vi: Nhãn

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: History
vi: Lịch sử

en: Path
vi: Đường dẫn

en: ID
vi: Mã

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Error
vi: Lỗi

en: Utilities
vi: Tiện ích

en: Roles
vi: Vai trò

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: 3 months
vi: 3 tháng

en: 6 months
vi: 6 tháng

en: 1 year
vi: 1 năm

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Pending
vi: Đang treo

en: Global Settings
vi: Thiết định tổng thể

en: 1 month
vi: 1 tháng

en: Apply
vi: Áp dụng

en: 1 week
vi: 1 tuần

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Debugging
vi: Gỡ lỗi

en: Dashboard
vi: Trang tổng hợp

en: Resolved
vi: Đã tính xong
