System Tags (2.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: Label
he: תווית

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Page not found
he: הדף לא נמצא

en: Machine name
he: שם מכונה
