System Tags (2.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Homepage
hi: मुख पृष्ठ

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Access denied
hi: प्रवेश निषेध

en: Page not found
hi: पृष्ठ नहीं मिला

en: Machine name
hi: मशीन नाम
