System Tags (2.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Label
lv: Etiķete

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
