System Tags (2.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Homepage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: Page not found
oc: Pagina pas trobada

en: Machine name
oc: Nom sistèma
