System Tags (2.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Label
ro: Etichetă

en: Access denied
ro: Acces respins

en: Page not found
ro: Pagina nu a fost găsită

en: Machine name
ro: Numele mașinii
