System Tags (2.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Homepage
vi: Trang chủ

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Access denied
vi: Truy cập bị từ chối

en: Page not found
vi: Không tìm thấy trang

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
