System Tags (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: Label
gl: Etiqueta

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Page not found
gl: Páxina non atopada

en: Machine name
gl: Nome de sistema
