System Tags (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Homepage
fa: صفحه خانگی

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Access denied
fa: دسترسی ممنوع

en: Page not found
fa: صفحه مورد نظر یافت نشد.

en: Machine name
fa: نام دستگاه
