System Tags (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Homepage
sv: Hemsida

en: Label
sv: Etikett

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: Page not found
sv: Sidan hittades inte

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn
