System Tags (8.x-1.10) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Homepage
ca: Pàgina inicial

en: Label
ca: Etiqueta

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Page not found
ca: Pàgina no trobada

en: Machine name
ca: Nom-màquina
