System Tags (8.x-1.10) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Label
cs: Popisek

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Page not found
cs: Stránka nebyla nalezena

en: Machine name
cs: Strojový název
